Portal stayandmore.pl jako całkowicie bezpłatne narzędzie wsparcia dla hoteli jest bardzo przydatnym serwisem dla klientów hoteli. Nasz portal zapewnia klientom hoteli dostęp do niezbędnych w podróży informacji, umożliwiając jednocześnie hotelom stworzenie swoim klientom dodatkowych usług.

 

Użytkownicy Stay&More w prosty sposób mogą zarezerwować pokój i zaplanować sobie cały pobyt. Wystarczy wybrać pożądaną miejscowość i przeglądać oferty hoteli. Funkcja „Rezerwacja” umożliwia wysłanie zapytania do hotelu o rezerwację konkretnego pokoju.

 

Klienci tych hoteli, które są zarejestrowane na naszym portalu mogą skorzystać z „Przewodnika po okolicy”, gdzie znajdą niezbędne dla siebie informacje o pobliskich atrakcjach, wydarzeniach i miejscach, które warto odwiedzić ze wskazaniem jak tam dotrzeć z hotelu. To również dostęp do lokalnych ofert i specjalnych promocji przygotowanych dla klientów hoteli, które są w bazie stayandmore. Dostęp do specjalnych ofert następuje poprzez wybór funkcji „Promocje i rabaty lokalnych firm”.

 

„Pakiety pobytowe” to specjalne pakiety, indywidualne oferty, które każdy hotel zarejestrowany na naszym serwisie może zaproponować swoim klientom. Dedykowane pakiety turystyczne, sezonowe lub nastawione na określony segment klientów np. seniorzy lub rodziny powoduje zwiększenie konkurencyjności i atrakcyjność hotelu, a klienci mają możliwość wyboru konkretnej oferty, którą poszukują.

 

Dla wyjątkowo zajętych osób to możliwość zgłoszenia swojego indywidualnego życzenia, które hotel w jakim mamy nocleg spełni dla nas, dostarczając nam do pokoju wybrane bilety do kina, rezerwując miejsce w restauracji, czy zamawiając bukiet kwiatów dla ukochanej osoby. Funkcja „Prośba klienta hotelu” to innowacyjna usługa - klient hotelu jeszcze przed przybyciem do hotelu lub w trakcie pobytu może jednym kliknięciem zamówić wybrany przez siebie produkt lub zlecić konkretną usługę, a hotel to życzenie spełni!

 

Stayandmore.pl  to też możliwość wysłania rodzinie lub znajomym elektronicznej pocztówki z hotelu i pozdrowień z pobytu na wakacjach lub weekendowego „wypadu”. Dla osób lubiących się dzielić swoimi codziennymi przeżyciami w mediach społecznościowych to proste, idealne narzędzie do relacji z miejsca pobytu – wystarczy wybrać funkcję „Wyślij pocztówkę”.

 

Nasz portal jest doskonałym narzędziem dla lokalnych firm i usługodawców do promocji ich produktów oraz usług, zapewniając dotarcie z przekazem do konkretnej grupy potencjalnych klientów.

Nie ma sensu tracić pieniędzy na reklamę, która nie trafia do Twoich klientów. Stayandmore.pl stwarza możliwość bezpośredniego dotarcia do klientów konkretnego, pobliskiego hotelu, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Twoja reklama trafi wreszcie do Twojego klienta!

Przejdź do paska narzędzi